Adopcje Catz 5
wtorek, 30 sierpnia 2011
Mioty ! 2 !!!!!!!
To te mioty:
Ten Miot:
-pierwszy od prawej: Duncia/szuka domu
-ostatni: Punciak/szuka domu
Ten miot:
-pierwsza:Mika/szuka domu
-drugi:Ferdek/szuka domu
Hej!!
Witam!! To mój bloog ! Chodzi o adopcje Catz 5...Na razie chcę wiedzieć czy wgl. są chętni?? Bo mam miot do oddania...
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)