wtorek, 30 sierpnia 2011

Mioty ! 2 !!!!!!!

To te mioty:




Ten Miot:
-pierwszy od prawej: Duncia/szuka domu
-ostatni: Punciak/szuka domu













Ten miot:
-pierwsza:Mika/szuka domu
-drugi:Ferdek/szuka domu



Hej!!

Witam!! To mój bloog ! Chodzi o adopcje Catz 5...Na razie chcę wiedzieć czy wgl. są chętni?? Bo mam miot do oddania...